סוככים בזול
8 בינואר 2019
מה יותר יקר – ברזל או אלומיניום?
8 בפברואר 2019

פרגולות עץ

פרוגלות עץ

פרוגלות עץ

Rate this post

ישנם אנשים רבים שמעוניינים לעשות בגינה שבביתם פרגולות עץ, משום שהן מעניקות צל וגוון אחר לבית, כלומר עיצוב ייחודי. ישנו ביקוש גבוה לפרגולות מעץ בארץ. הרי, כל אחד ואחת מאתנו מעוניין לשבת מתחת לצל בגינה שלו, וליהנות מהאוויר הצח. פרגולות עץ עונות על הצרכים שלכם. ישנו מבחר רחב של פרגולות עץ, כמו למשל: עץ פיני – בעל ביקוש גבוה בארץ ישראל, עץ רב שכבתי – הבנייה שלו : מתבצעת מכמה עצים ובעקבות כך הוא עמיד וחזק, עץ גושני – עץ עמיד ומפואר בשביל פרגולה. בנוסף, ניתן לבנות את הפרגולות בצורות שונות, לדוגמה: בעזרת כבלים הפרגולות תלויות, רעפים, סוככים וביניהם מחסומים עבור הצללה, פרגולה שעשויה מרשת, פרגולות ברזל וסוככים שעשויים מעץ ותלויים על עמודים.

איך לבחור פרגולות עץ ?

עבור השאלה הזו, אין תשובה חד משמעית. ישנם מקרים שכמה סוגים של פרגולות יתאימו עבור הדירה שלכם. לגבי העיצוב והוויזואליות של הפרגולות – זה תלוי בטעם האישי שלכם או בראש של מעצבי פנים ששכרתם לטובת עיצוב בתים ועיצוב הבית. במידה ותהיו מעוניינים שהפרגולות יהיו מפוארות ושיראו אותם בצורה בולטת במכוון או שאתם מעוניינים שהפרגולות לא יהיו דומיננטיות. ההוצאות תלויות גם כן בכם, משום שתלוי איזה סוג אתם רוצים. ישנם סוגים שיהיו יקרים יותר וישנם שפחות. אם אתם מעוניינים שהפרגולה שלכם תהיה ללא עמודים, תצטרכו אישור בנייה ממהנדס מוסמך, וזהו תהליך מסובך יותר. דבר נוסף שחשוב שתבררו הוא שלפני שאתם מחליטים איזו פרגולה אתם רוצים, כדאי לכם לעשות השוואת מחירים באינטרנט, כדי שתדעו במה מדובר והאם ניתן להשיג בזול יותר מהמחיר ההתחלתי שהציעו לכם.

עייצות יעילות ומועילות לכם

החלטתם שאתם רוצים פרגולות עץ. אומנם הוויזואליות חשוב, אך גם הפרקטיות. חשוב שתוסיפי שכבה נוספת כדי שלא תהיה נזילות ממי גשם ולשמור על האיכות של הפרגולה עצמה. ישנן חברות שיוצאו לכן לעצב זאת בעזרת זכוכית, עץ במבוק, אלומיניום ועצים כאלה או אחרים. עצה נוספת וחשוב גם כן היא למשוח את הסככה בשמן ולאחר מכן לבצע שיוף, כדי שיוסיף מראה מרענן ויפה. השלב הסופי והאחרון הוא למרוח זפת במקומות שהפרגולה עלולה להירטב.

תגובות

תגובות