פרגולות עץ או פרגולות ברזל – מה עדיף?

פרגולות ברזל
1 באוקטובר 2017
עיצוב פרגולות לגינה
1 באוקטובר 2017

פרגולות עץ או פרגולות ברזל – מה עדיף?

5 (100%) 4 vote[s]

אחת ההחלטות הכי חכמות שאנחנו יכולים לעשות בנוגע לשיפוץ הבית שלנו היא ההחלטה לבנות פרגולה. פרגולה היא גג למרפסת. ההבדל בין מרפסת שיש לה פרגולה ובין מרפסת שאין לה פרגולה הוא הבדל של שמים וארץ.

פרגולת ברזל

פרגולת ברזל

כאשר יש לנו פרגולה במרפסת אנחנו יכולים לשבת בה כשגשום, אנחנו יכולים ליהנות מהצל שלה שחם ואנחנו יכולים אפילו להתקין בה מאוורירי תקרה. יש שני סוגים עיקריים של פרגולות: פרגולות עץ ופרגולות ברזל. הבחירה בין פרגולות עץ או פרגולות ברזל יכולה להיות קשה. לכל אחד מסוגי הפרגולות יש יתרון. פרגולות עץ הן זולות יותר ואילו פרגולות ברזל הן חזקות יותר.

פרגולת ברזל

פרגולת ברזל

פרגולות עץ או פרגולות ברזל – מדריך למשתמש

לא משנה מה נבחר פרגולות עץ או פרגולות ברזל בסופו של דבר כאשר אנחנו בונים פרגולה אנחנו לא יכולים לעשות זאת לבד ואנחנו צריכים לפנות לאיש מקצוע. התקנה של פרגולה מצריכה ידע מקצועי רב בהנדסה, בנייה ונגרות. בדרך כלל התקנה ובנייה של פרגולה היא תהליך אשר לוקח מספר ימים ואפילו שבועות. חשוב לוודא שהפרגולה שלו תהיה בטיחותית לשימוש. בשביל להבטיח את הבטיחות של הפרגולה שלנו מומלץ לפנות לאנשי מקצוע מוסכמים ובעלי כישרון.

פרגולת ברזל דמוי עץ

פרגולת ברזל דמוי עץ

פרגולות עץ או פרגולות ברזל – אין חדש תחת השמש…

למעשה כשזה מגיע להתקנה של פרגולות עץ או פרגולות ברזל אין חדש תחת השמש. אלפי אנשים בישראל בוחרים מדי שנה להתקין פרגולה במרפסת הבית שלהם. אלו אשר אכן מתקינים פרגולה בבית שלהם נהנים מאיכות חיים גבוהה יותר לאורך כל ימות השנה. פרגולה יכולה לאפשר לנו ליהנות גם מהמרפסת שלנו ולא רק מהסלון בבית עצמו. אין דבר כיפי יותר מאשר לערוך מסיבה לכל החברים שלנו לרגל יום הנישואים שלנו למשל (או בגלל כל סיבה אחרת) לצל הפרגולה שלנו. פרגולה יכולה להקל עלינו את מלאכת האירוח. היא פותחת בפנינו אפשרויות חדשות ומרחבים חדשים של מחיה.

פרגולת ברזל

פרגולת ברזל

פרגולות עץ או פרגולות ברזל – יתרונות והמלצות

כאשר אנחנו צריכים לבחור בין פרגולות עץ או פרגולות ברזל חשוב שנהיה מודעים ליתרונות של כל אחד מסוגי הפרגולות הללו. היתרון של פרגולה העשויה מעץ הוא שהיא זולה יותר. זוהי פרגולה איכותית שמחזיקה מעמד שנים רבות. גם לפרגולה העשויה מברזל יש הרבה יתרונות. פרגולה מברזל היא פרגולה שהיסודות שלה חזקים יותר. אורך חיי המדף של פרגולה מברזל הוא עשרות שנים. זוהי פרגולה ברמה גבוהה מאוד והיא מאוד איכותית.

פרגולת ברזל עם גג במבוק

פרגולת ברזל עם גג במבוק

לסיכום, הנה מספר המלצות להתקנה של כל פרגולה מעץ או מברזל. מומלץ בעת התקנת הפרגולה לתכנן זאת ולשלב אותה בתכנון הכולל של הבית שלנו. מומלץ לקבל רישיון בנייה לפרגולה ולפנות לאדם מקצועי שיתקין אותה. מומלץ לבחור בין סוגי הפרגולות השונים בצורה מושכלת ולא לפי דחף רגעי.

פרגולת ברזל תלויה

פרגולת ברזל תלויה

תגובות

תגובות