מה יותר יקר – ברזל או אלומיניום?
8 בפברואר 2019

מרקיזות בחיפה

מרקיזה

מרקיזה

Rate this post

חיפה בירת הצפון הבלתי מעורערת, מדובר בעיר מקסימה ויפהפייה שמעטות הערים המתחרות איתה. הכרמל המוריק, גני הבאהיים, הנמל המרשים והעיר התחית על המסעדות המצוינות שבה הופכים את חיפה לעיר מנצחת. אין ספק כי חיפה היא אחת הערים המוצלחות ביותר שיש וספק אם יש עוד עיר שיכולה להשתוות אליה. אחד הדברים שבהם חיפה ידועה היא המרקיזות שלה. מה זה מרקיזה? זה גם אציל אירופאי, אך זה גם סוכך שאנו שמים על קיר הבית או העסק. המרקיזה עשויה משלדת אלומיניום חזקה והיא מגיעה בצורה רבע עיגול. אין ספק כי המרקיזה היא אחד מהסוככים הטובים ביותר והיא מהווה פתרון מצוין להגנה מפני שמש ומפני הגשם. סוכך המרקיזה מהווה פתרון מצוין להצללה בדומה לפרגולת אלומיניום והוא יכול לתת לכם מענה מושלם בגנה מפני פגעי מזג האוויר ואת זאת עלינו לזכור.

מרקיזה – גם לעסקים

סוכך המרקיזה הינו מצוין לבתים פרטיים והוא מהווה פתרון מושלם אליהם. אך סוכך המרקיזה מהווה פתרון מצוין גם לעסקים רבים. עסק הרוצה הגנה מפני השמש או מפני הגשם יכול להשתמש בסוכך מרקיזה ולמצוא את הדרך הטובה ביותר להגנה. המרקיזה הינה מתקפלת במה שמהווה יתרון עצום לבית העסק ומאפשרת לו לשחק עמה ולהחליט מתי לפתוח אותה ומתי לסגור אותה. זהו יתרון עצום של המרקיזה ואנחנו צריכים להיות מודעים אליו. העובדה כי המרקיזה מתקפלת מהווה יתרון גם עקב כך שלא צריך לקבל אישורי עירייה להתקנה שלה וזהו יתרון נוסף מבחינת בעלי העסקים השונים.

באיזה מנגנון הפעלה של המרקיזה נבחר?

המרקיזה מגיעה בשלל צבעים וגדלים, אך אחד הדברים שלא משתנים הוא שהמרקיזה יכולה להגיע עם מנגנון הפעלה ידני או מנגנון הפעלה חשמלי. עלינו להחליט מהו המנגנון שישרת אותנו בצורה הטובה ביותר ושבאמצעותו המרקיזה תהיה הכי טובה. בכדי להחליט בנוגע לשאלה זו אנחנו יכולים להתייעץ עם איש המקצוע שמתקין לנו את המרקיזה בדומה להתקנת פרגולת ברזל. כמובן שמנגנון הפעלה חשמלי ייקר לנו את התשלום על המרקיזה, אך לעתים זה שווה זאת עקב נוחות ההפעלה של המרקיזה והעובדה כי קל הרבה יותר לתפעל אותו.

תגובות

תגובות

תמונות

  • דלתות חוץ
  • מעקה למרפסת
  • מעקות ברזל