מעקה ברזל לבית פרטי
מעקות ברזל – תחזוקה ונקיון
26 בדצמבר 2017
שערים חשמליים – איך בוחרים?
29 בדצמבר 2017

מעקות חוץ מברזל

Rate this post

אוספים מדהימים של מעקות מברזל יצוק בהשראה ויקטוריאנית, המיועדים להתקנת שערים וגדרות מעוצבים, כוללים דפוסים יפים של עיצובים בסגנונות שונים המיועדים לשערים, גדרות, מעקות למרפסות גבוהות, ושערי גינות.

מגוון המעקות מיועדים לשימוש בפרויקטים חדשים ולצרכי שיקום מעקות חוץ מברזל. הם מרהיבים מבחינה ארכיטקטונית, נוחים לשימוש וזמינים בכמויות גדולות.

מעקה חוץ -ברזל

מעקה חוץ -ברזל

ייעוד מעקות חיצוניות

מעקות חיצוניות מיועדים לגידור שערים וכניסות בבית ובבתי עסק. הם ניתנים לעיצוב גם כמעקה אירוח לחוף פרטי. ברזל יצוק הוא הבחירה המועדפת מבחינת חומר המאפשר אריכות ימים ועלות נמוכה מבחינת מחיר.

כיום ניתן להזמין מעקות חוץ מברזל המעוצבים בקווים חדשים של ברזל יצוק העומד בדרישות גבוהות של בטיחות והגנה, והמתאים ליישומי מגורים ומסחר. הם זמינים להתקנה ללא צורך בריתוך.

מעקה ברזל מעוצב

למה ברזל יצוק?

כי ברזל יצוק מחזיק מעמד לאורך שנים! זהו אחד מחומרי הבניין העמידים הממוחזרים ביותר בעולם! ברזל יצוק עמיד ביותר בפני ריקבון, מה שהופך אותו אידיאלי לריהוט רחוב, ניקוז מי גשמים, והתקנה לתפקודים חיצוניים.

באמצעות בחירה מבין מגוון מעקות חוץ מברזל, ניתן לחסוך בייצור מחדש של אנרגיית פחמן מיותר ואין צורך להחליף את הגדר שוב ושוב.

מעקה ברזל למדרגות חיצוניות

תוספת יוקרה לעיצוב הפנים

מוצרים אלו מוסיפים ערך לעיצוב הבית, ללא תחרות מבחינת מחירים, והבעלות עליהם נמשכת לטווח הארוך, לעומת מעקות נוי מפוברקים המעוצבים מחומרים זולים. מעקות אלו מעוצבים ברמה גבוהה, ובחירה בברזל יצוק היא בחירה טבעית.

מעקה למדרגות

שאלות נפוצות

ניתן לשאול מתקין מעקות כל שאלה טרם ביצוע הזמנה מותאמת אישית. הזמנות אישיות אמנם כרוכות בתוספת מחיר, אך ניתן להשיג הנחות אחרות. מומלץ לבקש שרטוטים טכניים על מנת לסייע בבחירת העיצוב וההתקנה, כשמעוניינים להתקין לבד מעקות חוץ מברזל.

מעקות למדרגות - בית פרטי

מעקות נוי

מעקות נוי ניתנים לבחירה בדפוסים אמנותיים ובשירות מעולה. מתקין מעקות עובד מהר, מנקה את השטח אחריו, מבצע את ההתאמות הדרושות ומאפשר שימוש נרחב במעקות תוך התאמתם ככניסה מעוצבת חדשה ומושלמת. לא קיימות מגבלות מבחינת גודל או עיצוב, וניתן להזמין מעקות חוץ מברזל בכל סגנון עיצוב מועדף.

התאמה אישית!

ברזל אמנותי ניתן לתכנן, בנייה והתקנה בהתאמה אישית באופן הטוב ביותר. חומר זה זמין ליצירת פרגולות ברזל , מגוון סוגי דלתות ברזל, גדרות מברזל יצוק, שערי גינה, ומעקות מברזל המיועדים למדרגות. העיצובים הייחודיים ביותר מאפשרים כניסות מדהימות!

מעקה ברזל בהתאמה אישית

מעקה ברזל בהתאמה אישית

אחריות התקנה

עבודות ברזל מגיעות עם אחריות מלאה, ללא חיובים נסתרים בעלויות. ניתן לעבוד עם ברזל עתיק בכל מסגרת תקציב, אך חשוב להזמין את העבודה מקבלן המציע רמות מחירים המנצחות את כל המתחרים, כולל אחריות לערכות הזמינות להתקנה אישית.

צרו קשר עכשיו

תגובות

תגובות