מעקות ברזל – תחזוקה ונקיון

מעקה ברזל מעוצב
מעקות למדרגות פנים
26 בדצמבר 2017
מעקות חוץ מברזל
26 בדצמבר 2017

מעקות ברזל – תחזוקה ונקיון

מעקה ברזל לבית פרטי

מעקה ברזל לבית פרטי

5 (100%) 1 vote[s]

רוב האנשים יסכימו שברזל יצוק הוא החומר המושלם לשימוש בבניית מעקה. מעקות ברזל הם חזקים, יציבים, עמידים בפני חלודה, זמינים ברמות מחירים שונות ומציעים מראה קלאסי הפועל היטב כעט בכל עיצוב בית.

אם הבית מעוצב באלמנטים מודרניים, בסגנון וינטאג' או אפילו בסגנון עיצוב של מראה חלוד, אתה פשוט לא יכול לטעות עם מעקות ברזל יצוק. אך כמו כל חומר, יש לנקות ברזל מחושל מידי פעם על מנת לשמור על המראה האלגנטי והאטרקטיבי שלו.

מעקה למדרגות

ניקוי ברזל

לא משנה כמה תשתדל למנוע זאת, אבק יחדור בהכרח למעקות הברזל היצוקים בביתך. כדי למנוע מצב זה, ועדיין לשמור על ניקיון המעקה, אתה רוצה להימנע משימוש בתרסיסים ומוצרים להברקת רהיטים, היות והם נוטים להותיר אחריהם משקעים כימיים העלולים לפגוע בברזל באיטיות לאורך זמן.

במקום זאת, קח מטלית מיקרופייבר בעלת מוך, עם מעט חומר הברקה קל, ופשוט מרח אותה על פני שטח המעקה היצוק על מנת להסיר כל שאריות אבק. כשמבצעים פעולה זו באופן נכון, רוב האבק מתנקה.

לחילופין, ניתן גם להשתמש במברשת נוצות בסיסית על מעקות ברזל מחושלים. רק העבר אותה קדימה ואחורה על פני שטח הברזל. הבעיה היחידה בשיטה זו היא שהאבק בעצם מתפזר על הרצפה במקום להילכד.

אלא אם כן אתה שואב מיד לאחר מכן, האבק יישאר על אריחי קרמיקה , ובסופו של דבר יתפזר שוב על הרהיטים.

מעקות ברזל

מעקות ברזל

ניקוי עמוק לברזל

כמובן שלעיתים יש צורך בניקוי מעט עמוק יותר מאשר מטלית בד מיקרופייבר או מברשת נוצות לניקוי מעקות ברזל מחושלים. אז אם הזנחת את המעקה במשך מחודשים ארוכים, תצטרך לנקוט בגישה ישירה יותר.

קיימות מספר שיטות שונות לנקות ברזל מחושל באופן עמוק, אך אחת השיטות הבטוחות והיעילות ביותר היא להשתמש בחומץ מדולל.

ממלאים דלי קטן עם שני שליש מים ושליש חומץ מזוקק לבן, משרים מגבת בתמיסה, ולאחר מכן משתמשים בנוזל על מנת לקרצף את מעקה הברזל.

כשתסיים את הקרצוף המלא של מעקה הברזל עם תערובת חומץ מהול, חזור על הפעולה עם מטלית מגבת נקייה לייבש אותו. פעולה זו מעניקה תוצאה של ברזל נקי ונוצץ שנראה כפי שהותקן לראשונה!

מעקה ברזל מעוצב

מעקה ברזל מעוצב

צרו קשר עכשיו עם ברזל עתיק

תגובות

תגובות