מעקה ברזל לבית פרטי
מעקות ברזל מעוצבים
11 בנובמבר 2017
מעקה ברזל למדרגות חיצוניות
מעקות למדרגות בבית פרטי
19 בנובמבר 2017

מעקות ברזל – מה חשוב לדעת?

Rate this post
מעקה ברזל מעוצב

מעקה ברזל מעוצב

עיצוב בית הוא מלאכה לא פשוטה, מלאכה המצריכה מבעלי הבית מחשבה מקדימה ותקצוב של הפרויקט. ישנם כמובן כאלו שהעיצוב של הבית קרוב אליהם יותר או פחות אך מי לא היה רוצה לגור בבית שנעים לו להיות בו? כל אחד היה רוצה, ולכן בבואנו לעצב את הבית שלנו אנו יכולים לעשות את זה לבד או לשכור איש מקצוע שיעשה את זה. אם אנו גרים בבית עם מרפסת או שיש לנו שתי קומות בתוך הבית נהיה חייבים מעקות בשבילם, ואם כבר מעקות אז מעקות ברזל הידועים בבטיחותם וגם בזה שאפשר לשחק עם העיצוב שלהם.

מעקות ברזל

מעקות ברזל

בטיחות מעל הכול!

הסיבה העיקרית שבגינה עלינו לבחור מעקות ברזל ולא מעקות מחומרים אחרים היא הבטיחות. הבטיחות שלנו ושל ילדינו חשובה הרי יותר מכל ואנו נעשה הכול בשביל לשמור על בטיחות ילדינו ועל בטיחותנו, ולכן מעקות אשר עשויות מברזל יוכלו לתת לנו את המענה. כמובן שיש מעקות בטיחותיות יותר או פחות ואנו צריכים לבחור את הטובות ביותר כמו גם את איש המקצוע הטוב ביותר שיוודא שהן מקובעות טוב לבסיסם והן חזקות מספיק, וכך באמת נוכל לשמור על חיינו ועל חיי ילדינו בעיקר אם אלו ילדים קטנים שנוטים להסתכן יותר מילדים גדולים.

מעקה ברזל

מעקה ברזל

ולא לשכוח – עיצוב!

הקונוטציה הראשונה שעולה לנו לראש כשאנו שומעים את המונח: מעקות ברזל היא של מעקות ישנות כמו שהתרגלנו לראות בבית של הסבתא או בבתים ישנים אחרים. אומנם פעם המעקות הללו היו לא מעוצבות ונראות לא מי יודע מה אך היום ניתן להפוך אותן למעקות מעוצבות, כאלו שנאהב איך שהן נראות. ישנם עיטורים שונים מברזל שאפשר לעשות עליהן וניתן כמובן להוסיף להן זכוכית ועדיף שתהיה זו זכוכית מחוסמת. אין ספק שמה שהכרנו פעם היום הוא כבר לא ממש רלוונטי…

מעקה ברזל בעיצוב אישי

מעקה ברזל בעיצוב אישי

מעקה אם כן הוא קודם כל פריט בטיחותי בשביל לשמור על חיינו אך אין שום סיבה שהוא לא ייראה גם טוב ושלא נאהב את מראהו, ועם קצת דמיון ובירורים הוא יכול להיות המעקה שתמיד רצינו.

מעקות ברזל לבניין וחדרי מדרגות

מעקות ברזל לבניין וחדרי מדרגות

תגובות

תגובות