פרוגלות עץ
בניית פרגולה
28 בדצמבר 2018
מעקות ברזל
מעקות
4 בינואר 2019

שערים לחניה

Rate this post

לרובנו אין כיום חניה מקורה בביתנו. אך למי שאכן קיימת לו חנייה מקורה בביתו, חשוב ומומלץ להתקין שער נכון וחזק בפתח ביתו. תחום השערים התפתח בצורה רחבת היקף בשנים האחרונות, ועם גידול מספר האנשים בעלי הבתים הפרטיים בארץ – גדל גם הביקוש לשימוש של שערים לחניה בבתים אלו

הביטחון בשימוש שערים לחניה

בארה"ב כמשל, קיימים ישובים רבים בהם המכוניות חונות ממש בסמוך לבניין. לפני כ-40 שנה עם עליית גלי הפשע במדינה זו, חשבו בעלי הבתים הפרטיים כיצד לאבטח את מכוניותיהם החונות לצד הבתים. שערים חשמליים לחניה היו מקור הפיתרון היחיד. כדי לשמור על הביטחון האישי, החלו להקים מבנים שונים אשר ישמרו על רכושם הפרטי. (לא רק מכוניות).

שערים בפתח החניה נותנים לאזרח את השקט שלו ומאבטחים את הרכוש. כך למשל, אם קיים בבית שער בפתח הדירה, הגנב לא יידע האם בכלל הרכב בתוך החניה, או שמא נסע ואיננו שם. עובדה זו עזרה לצמצם את מספר גניבות הרכב מהבתים וגם בישראל – המצב דומה לחלונות בבית ששם מתקינים סורגים ובכך מונעים את הפריצה הבאה אליכם לבית ככל שניתן.

שערים לחניה – לא רק בטיחות

הסגנונות השונים שהתפתחו עם הזמן בתחום הבנייה, לא פסחו גם על תחום השערים. סגנונות החומר ממנו בנוי השער הלך ותפח גם הוא, וכיום ניתן למצוא שערים לחנייה מסוגים שונים. חומרים קשיחים יותר וקשיחים פחות, שערים מבוססי חשמל, וגם שערים הידראוליים. הכל קיים. היתרון היחסי של שערים לחנייה הוא שניתן תמיד לצבוע אותם בצבע משלים לצבע הדירה. כך למעשה ניתן להוסיף אלמנט עיצובי נוסף לבית.

השער לא יהיה רק "דלת לאוטו" , אלא ישמש גם ככלי ואלמנט יפה אשר יוסיף לנראות הבית הפרטי שלנו. לכן שערים לגינה הפכו את עולם השערים לנופך חדש נוסף אשר מושך אליו משווקים ומעצבי פנים חדשים.

תגובות

תגובות