מעקה ברזל
מעקות ברזל למרפסות
22 באוקטובר 2017
מעקה ברזל לבית פרטי
מעקות ברזל מעוצבים
11 בנובמבר 2017

רשתות הצללה

רשת הצללה

רשת הצללה

Rate this post

ישראל היא מדינה חמה, מדינה בה הקיץ אינו קל ואנו בתור ישראלים מחפשים כל דרך בשביל להנעים לעצמנו את הקיץ ולעבור אותו יותר בקלות. תחום מיזוג האוויר הוא תחום שפורח בימות הקיץ החמים בישראל וכולנו מחפשים את המזגן הקרוב בכדי שנוכל להתקרר על ידו, אך מזגן הוא לאו דווקא הפתרון התמידי לחום ולאו דווקא צריך להיעזר בו, וישנם אף כאלו שטוענים שהוא אינו בריא מכיוון שהוא לא מאפשר לנו להסתגל לטמפרטורות מסוימות. רשתות הצללה יכולות להיות פתרון לא רע במקרים מסוימים, מה שיקל את החום הכבד

רשתות הצללה

רשתות הצללה

למה צריך אותן בבית?

ישנן רשתות הצללה שאלו רשתות לחלונות והן עושות שתי פעולות בפעם אחת. ראשית הן כפי שציינו מצלילות אך הבית מכיוון שהינן רשתות כהות בחלונות, ושנית הן גם מסייעות במלחמה ביתושים ובחרקים – רשתות כאלו אמורות לחסום את היתושים מלהיכנס ולכן הן מומלצות. אך הרשתות האמיתיות שמיועדות להצללה הן רשתות גדולות שניתן להתקין בחצר הבית, וכך אם אנו בחצר בקיץ החום פחות מעיק ולפחות השמש החזקה נמנעת מאתנו. הדבר אף בולט יותר כשאנו מזמינים חברים אל הבית שלנו ורוצים לשהות איתם בחצר בכיף ובנעימים.

רשת הצללה חשמלית

רשת הצללה חשמלית

שימושים נוספים

ישנם שימושים נוספים לרשתות הללו מעבר להצבתם בבית. דוגמא אחת לכך היא בהלוויות, לעיתים בהלוויות בקיץ יהיה מאוד לא נוח לעצור ולשאת הספדים כשהשמש קופחת וכך במהירות ניתן להתקין את הרשתות הללו ולגרום למלווים לשהות בהלוויה בנוחות. עוד שימוש הוא בפארק אם אנו נפגשים עם חברים בקיץ ורוצים לאכול בנעימים, וכך עם הרשתות הללו אנו יכולים לעשות זאת ללא השמש הקופחת מעל ראשינו ומה שבטוח הוא שנעשה את זה בכיף ובצורה הרבה יותר נעימה. ישנן כמובן עוד סיטואציות רבות שהצללה כזו תתאים בהן.

אין ספק שרשתות כאלו יכולות לסייע לנו לצלוח את הקיץ בשלום. וגם אם לא נשיג בעזרתן את הקור אותו אנו היינו מאוד רוצים להשיג, לפחות מניעת חשיפה לשמש שמעבר לנוחות ידוע גם שהיא עניין של בריאות נוכל להשיג על ידיהן.

רשת הצללה למרפסת / לגינה

רשת הצללה למרפסת / לגינה

תגובות

תגובות