שערים לבית
28 בדצמבר 2018
פרוגלות עץ
בניית פרגולה
28 בדצמבר 2018

פרגולה למרפסת

Rate this post

מרפסות הן בדרך כלל המקום אילו מגיעים להירגע בבית. מקום בו עוצרים רגע, מסתכלים על הנוף, שותים קפה או אוכלים משהו טוב. אבל, אם המרפסת שלנו בוערת מחום השמש, או נרטבת מטיפות הגשם, אנחנו בבעיה. במקרה כזה רצוי להתקין פרגולה למרפסת.

הפיתרון היעיל ביותר וגם הדי זול, הוא התקנה ובנייה של פרגולה למרפסת שלנו. בעצם, הרעיון של הפרגולה הוא שהיא נותנו מענה מאוד אפקטיבי לבעייות שונות. כך למשל, בימים חמים, בהן אנחנו רוצים לשבת בחוץ, השמש מסנוורת אותנו ואף יוקדת על העור. לכן צריך פתרון הצללה. במקרה כזה, תקרה אשר תמנע את חום השמש היא פתרון טוב, ולכן פרגולה למרפסת הוא הפיתרון האולטימטיבי. בנוסף, בימים בהם אנחנו רוצים לצאת לעשן סיגרה אך בחוץ יורד הגשם, המרפסת שלנו אינה שימושית עבורנו. באם נבנה פרגולה למרפסת , אזי נוכל לצאת ולעשן את הסיגריה לה חיכינו, תחת כיפת השמיים, או יותר נכון – תחת תקרת פרגולת אלומיניום או פרגולת ברזל .

סוגים

קיימים סוגים רבים של סגנונות עיצוב של פרגולות. הסגנונות הללו הם אינדיבידואליים, אולם הדבר הכי חשוב הוא תשתית הבנייה של הפרגולה. מכיוון שהיא בחוץ, היא חשופה למפגעים רבים. את השימור של פרגולה למרפסת אנו עושים מרגע בנייתה. הקורות שלה חייבים להיות מחוזקים מפני רוחות חזקות, התקרה צריכה להיות נתמכת בצורה מלאה כך שלא תעוף או תיסדק. יחד עם כל אלו, אנחנו חייבים לדאוג גם לצביעה נכונה עם צבעי יסוד ושכבות רבות, כך שלא תיהיה התיישנות החומר ממזיקים (חרקים וציפורים), ועוד מיני רבים של מפגעי מזג האוויר.

לסיכום ניתן לומר כי קיום פרגולה למרפסת הוא חשוב למי שרוצה ומחפש פיתרון טוב לסיכוך המרפסת שלו, כך שיוכל להשתמש בה בכל ימות השנה.

תגובות

תגובות