מעקות ברזל
מעקות
4 בינואר 2019
פרוגלות עץ
פרגולות עץ
8 בינואר 2019

סוככים בזול

Rate this post

כאשר אנחנו חיים במדינה כמו ישראל, בה לקיץ ולשמש הקופחת תפקיד מרכזי ומשמעותי בחיינו, כל בית אשר יש לו חצר, חייב על מנת להנות מהישיבה בחוץ, סוכך אשר ידאג לצל, בשעות החמות של היום.

הרי מה הכיף בבית עם חצר, אם אנחנו יושבים כל היום בפנים במגזן, כיוון שבלתי אפשרי לשבת בחוץ ולהנות ממזג האוויר החם, אם השמש יוקדת לנו על הראש?

באמצעות מגוון סוככים בזול , תוכלו למצוא בדיוק את הפתרון, אשר יספק לכם הגנה מקרני השמש ויאפשר לכם לשבת בחוץ בכיף שלכם.

תמונה של פרגולה

תמונה של פרגולה

תמונה של פרגולה של חברת טרלידור

למה סוככים זה הפתרון המושלם?

כיוון שסוסכים כיום, הם הפתרון הזול ביותר להצללה מפני השמש לעומת פרגולה מאלומיניום.

כאשר יש לכם סוכך מעל ראשכם, תוכלו להנות מהחצר שלכם!

הסוככים עשויים מחומרים איכותיים ביותר, הם בעלי זרועות אשר לא מחלידות, כיוון שהן בנויות מאלומיניום. הסוככים ניתנים לשליטה מירבית שלכם, ע"י פתיחה בין אם מלאה או חלקית, דבר אשר יאפשר לכם לשלוט במידת ההצללה הרצויה לכם.

מעבר להיותם פתרון מושלם לחצר, הסוככים יכולים, להוות את הפתרון אותו אתם מחפשים, גם במידה ויש לכם דירת גג או מרפסת שמש. במידה ואינכם רוצים ביום מסויים להשתמש בסוכך, אתם בהחלט יכולים לקפל אותו, מה שיתן לכם מראה נקי יותר ומינימלסטי, שכן כאשר הוא מקופל הסוכך לא תופס את תשומת הלב.

ברוב המקרים ובניגוד לאופציות אחרות, של הגנה מפני קרני השמש, סוככים אינם דורשים בירוקרטיה מיותרת וכן אישורים מיוחדים מהעירייה. בכך הם מספקים לנו, פתרון מהיר יותר להרכבה.

באמצעות מגוון רחב של סוככים בזול, אפשרויות הבחירה שלכם רחבה ביותר. תוכלו להתאים את גודל הסוכך, הצבע שלו והמבנה שלו, כך שישתלב לכם בצורה המתאימה ביותר, לאיזור אותו אתם רוצים לקרר יותר.

תמונה של סוכך

תמונה של סוכך

תמונה של סוכך

סוגים שונים של סוככים:

לסוככים יש שלל אופציות מהם ניתן לבחור. כמובן שהכל צריך להיות מתוכנן מראש, למבנה האיזור בו תרצו להשתמש לדוגמא סוכך מעל דלת כניסה או מעל ג׳קוזי בגינה – כאן מתאים כל סוכך לצרכים של האיזור בוא אנחנו רוצים לעשות הצללה.

דוגמאות אפשריות לסוככים:

סוככי זרועות, סוככי חלון מעל חלון עם סורג, סוככי מסילות וכבלים, ואף סוככים קבועים, אשר יכולים להגן עליכם גם במקרה של קיץ וגם במקרים של חורף וגשם.

כמו שאתם רואים האופציות מגוונות מאוד. כל מה שנותר הוא רק לבחור.

רוצים גם אתם ? צרו קשר עכשיו

תגובות

תגובות