מעקה ברזל למדרגות חיצוניות
מעקות למדרגות בבית פרטי
19 בנובמבר 2017
מעקה ברזל
טופס 4
19 בנובמבר 2017

סוכך חלון

5 (100%) 1 vote[s]

פרטיות והגנה במוצר אחד

פתרונות הצללה מסוגים שונים הינם נפוצים ביותר במדינת ישראל ואין זה פלא שכך הדבר שכן ישראל התברכה בשמש חזקה לאורך רוב ימות השנה. רבים מאיתנו גרים בדירות בהן ישנו חלון מערבי או מזרחי אשר סובלים משמש חזקה במיוחד בשעות מסוימות ביום ועקב כך גם קרינה יוצאת דופן אשר יכולה לגרום לאי נוחות ואף לפגיעה של ממש בבריאותנו. בנוסף, ללא קשר לכיוון החלון לעיתים עולה צורך בפרטיות כאשר מדובר למשל בחלון חדר השינה. כך או כך לא תמיד וילון מספק לנו את הסחורה ואז אנו נדרשים לפתרונות אחרים.

סוכך לחלון

סוכך לחלון

סוכך חלון – כאשר צריך פתרון נקודתי

סוכך חלון הוא אותו פתרון אשר מאפשר לנו הגנה מפני הקרינה ופרטיות במוצר אחד. אם נבחר בסוכך מתקפל נוכל כמובן ליהנות גם מגמישות אשר תאפשר לנו בשעות מסוימות ליהנות מגלילה מלאה של הסוכך ואילו בשעות אחרות דווקא לקפל אותו וליהנות משמש. בניגוד לווילון, סוכך חלון מספק לנו אפשרות של בחירת הזווית המתאימה לנו בהתאם לנתונים של החלון הספציפי ובכך מהווה למעשה פתרון נקודתי יותר ומותאם יותר. כיום ניתן להתאים סוכך חלון לחלונות קטנים וגדולים כאחד (עד 6 מטרים של רוחב או גובה).

סוככי חלון מהווים כיום פתרון מודרני ומעוצב לבעיית ההצללה ובאופן זה מספקים מענה דקורטיבי אשר תריסים אינם מסוגלים לו. בעוד וילונות צוברים אבק ולכלוך ותופסים מקום בחדר, סוככי חלון ממוקמים בחוץ ואינם מפריעים לכם. ניתן להפעיל אותם חשמלית ואף באמצעות שלט אלחוטי ליתר נוחות.

סוכך חלון – יעיל אך מורכב

להבדיל מתריס או וילון, פתרון של סוכך חלון מצריך ידע מקצועי ולכן הקפידו לעבוד רק עם בעלי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון בהתקנה של סוככי חלון. בנוסף, התעניינו באיכות המוצר. מרבית הפירמות בתחום זה אינן מוכרות בארץ משום שהן מיובאות מחו"ל אך תמיד ניתן לבדוק את השם בגוגל ולהתרשם מאיכות היצרן. ודאו שאתם מקלים אחריות על המוצר ועל ההתקנה כדי שתהיו מכוסים ומוגנים מפני כל אפשרות של קלקול או ליקוי שעלולים להתעורר בהמשך. בהצלחה.

תגובות

תגובות