פרגולות מתכת
20 באפריל 2018
פרגולות לחצר ולמרפסות
פרגולה למרפסת
6 בדצמבר 2018

סוגים שונים של שערים חשמליים

שערים

שערים

Rate this post

אם אתם מחפשים שערים חשמליים לבית, לעסק או לבניין, אתם רוצים לבחון את כל האפשרויות העומדות לרשותכם, על מנת להתאים את השער הטוב ביותר עבור השימוש לו אתם נזקקים. שער חשמלי הוא למעשה שער המונע על ידי מנוע חשמלי, המאפשר את פתיחתו וסגירתו באופן אוטומטי, או בלחיצת כפתור. שער זה יכול להיות שער רגיל החוסם את המעבר כולו, ויכול לנוע על גבי מסילה או ציר על מנת להיפתח ולהיסגר, או שער שבעקרו אינו מיועד לחסום מעבר, אלא לסמן גבול כמו למשל שער מתרומם אותו ניתן למצוא בכניסה למגרשי חניה פרטיים וציבוריים.

שער חשמלי לחנייה

שער חשמלי לחנייה

סוגים שונים של שערים בעלי מאפיינים שונים

כל סוג של שער נושא בחובו רמות שונות של מורכבות, עלות שונה, מנגנונים שונים ותחזוקה שונה. שערים חשמליים גדולים עשויי פלדה, הם שערים כבדים מאוד ולכן בדרך כלל ינוחו על גבי הקרקע, כשפתיחתם וסגירתם יבוצעו בדומה לדלתות הזזה, כשהן נעות על גלגל על גבי מסילה ייעודית. שער מוט הוא שער קל יחסית ולכן דורש מנוע קטן ותחזוקה פשוטה לאורך זמן. יחד עם זאת, שער מוט עלול לסבול מעיוותים רבים כתוצאה ממכות שהוא מקבל מכלי רכב. לכל שער היתרונות והחסרונות שלו, ולכן את ההחלטה הסופית כדאי לקבל לאחר התייעצות עם איש מקצוע המתמחה בתחום זה.

תמונה של שער חשמלי נפתח

תמונה של שער חשמלי נפתח

בחירת השער האידיאלי בסיוע איש מקצוע

אנשי מקצוע יוכלו להציג לכם את כל שלל השערים הקיימים, וכן להתאים לכם את השער המתאים לכם ביותר. שערים חשמליים לא נבדלים זה מזה רק בסוג שלהם, אלא גם בגודל שלהם, בכוח שלהם, בדרישות התחזוקה שלהם, ביכולת שלהם לענות על הצרכים שלכם לחסום מעבר או להגדיר גבול בלבד. לאחר התייעצות עם איש מקצוע, תוכלו לבחון את האפשרויות בצורה יעילה יותר, לדעת בדיוק מה הן ההשלכות של בחירה בכל סוג של שער, ובהתאם לכך לבצע את הבחירה הטובה לכם ביותר. שער ברזל חשמלי הוא לא רק רכיב פונקציונלי, אלא גם פריט עיצוב, ולכן חשוב לחשוב גם על הפאן המבני, וההתאמה של השער לסביבה בה הוא מוצב.

שער חנייה לבית

שער חנייה לבית

תגובות

תגובות