תמונה של פרגולה
האם פרגולות מתאימות לכל גינה וחצר?
1 באוקטובר 2017
מעקה ברזל
מעקות ברזל למרפסות
22 באוקטובר 2017

מעקות ברזל

5 (100%) 1 vote[s]

מעקות ברזל למעקות פנים – מה זה בכלל?

מסיימים לבנות בית חדש? מזל טוב! החלטתם לשפץ בית קיים? מצוין! רוצים לעשות שינוי עיצובי משמעותי בבית? נהדר! אין כמו לשנות את עיצוב הבית או לעצב אותו בפעם הראשונה, ואין התרגשות גדולה מזו בעיקר למי שעיצוב הוא תחום הקרוב לליבו ובעיקר אם זה מישהו שרוצה שהבית שלו ייראה הכי טוב. יש אין ספור דרכים לעצב מחדש את הבית, ואם יש לכם בית שיש בו שתי קומות אתם חייבים מעקה לבית. מעקות ברזל למעקות פנים יכולות להיות בדיוק מה שאתם צריכים – עיצוב מרשים, מחיר סביר וכמובן בטיחות ברמה גבוהה.

מעקה ברזל

מעקה ברזל

בטיחות

הבטיחות היא הדבר הראשון שצריך לשים לב אליו בכל דבר ובעיקר כשמדובר על הבית שלנו ועוד יותר מכך אם יש לנו ילדים קטנים בבית. מעקות ברזל למעקות פנים הן פריט בטיחותי, וישנם סוגים רבים של מעקות כאלו וחשוב לשים לב שאם ישנם ברזלים בתוך המעקה הם אינם בולטים בצורה מסוכנת וכמובן שאי אפשר לעבור ביניהם גם כשמדובר על גוף קטן של ילד. הברזל כידוע הוא חומר חזק ואיכותי ולא סתם הוא עדיין זה ששולט בשוק, וכל שעליכם לוודא הוא שאיש מקצוע רציני עושה בשבילכם את העבודה כך שתוכלו להיות רגועים.

מעקות ברזל

עיצוב המעקות

המונח מעקות ברזל למעקות פנים ישר מתקשר לנו למשהו קר, משהו שהיה מקובל יותר לפני שנים רבות כשהסבא והסבתא שלנו קנו בית. נכון, פעם המעקות הללו היו מעקות פשוטות ולא ממש מעוצבות, אך כיום השוק מציע מעקות מברזל בעיצובים שונים. ישנן מעקות עם עיטורים שונים, צורות שונות וכדומה, וניתן כמובן גם לצבוע את הברזל בצבע שאתם רוצים. עוד אפשרות היא עיצוב אישי של המעקות הללו וכל מה שצריך הוא דמיון, דוגמאות להשוואה ואפשר ללכת לאיש המקצוע המתאים שיכין את המעקה אותו אתם רוצים בבית שלכם.

אין ספק שבבית דו קומתי מעקה הוא חובה אך הוא לא חייב להיות סתם מעקה אלא הוא יכול להיות מעקה מעוצב מבלי לוותר אפילו בטיפה על רמת הבטיחות שלו.

תגובות

תגובות